בקש הצעת מחיר עבור פתרונות אוורור לעסק

אוורור בית עסק

מחפש פתרונות אוורור לבית עסק ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר לעסק שלך צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

אוורור בית עסק, עקרונות ודגשים

אוורור נכון בבית עסק יכול לשנות הרבה הן את הספק העובד (חמצן רבותי זה קריטי), הן את התחושה הכללית של מחנק במבנה סגור (אף אחד לא אוהב לקבל שירות בבית עסק מעופש) והן מבחינה בריאותית , לדוגמא, חנות הדפסת תמונות – נדרשת וונטה להוציא רעלנים, עשן משריפה ועבודת לייזר וכיו"ב.

אוורור בית עסק

לכל סיטואציה קיימות מספר אפשרויות לאוורר את המקום ואני נוטה לאמר לאנשים שפונים אלי בתחום האוורור שאין מנוס מיעוץ של בעל מקצוע שמתמחה באוורור, וונטות ומפוחים ואני לא ממליץ לגשת לטמבוריה ולקנות וונטה שקיימת על המדף ולא מומלץ להתייעץ, לדוגמא, עם חשמלאי שהתקין 3 וונטות בחייו.

הרבה עסקים שאינם מתחום האוורור נוטים להחזיק וונטה "4, וונטה "6 סמוך למגוון מוצריהם כמו צבעים, כלי עבודה וכיו"ב כדי להשלים ללקוח את הקנייה ולספק ללקוח עוד שירות מעבר לרכישה סטנדרטית אבל בפועל תחום האוורור הוא תחום מורכב. אני אישית ראיתי מקריים לא הגיוניים בעליל שרצו לאוורר לדוגמא משרד של 50 מ"ר עם וונטה של שירותים בקוטר "4 שמעבר להיותה לא מתאימה לסיטואציה , לא עשתה דבר פרט לרעש וטרטור הלקוח.

הרבה משרדים, עסקים, חנויות מחזיקים מיקרוגל לטובת חימום אוכל דבר אשר יכול להשפיע לרעה על הריחות והאוויר בעסק. לא אחת אני מטפל בפניות של לקוחות אשר מעוניינים במערכת אוורור להוציא את הריחות הללו, ריחות של עוף משבת או ריחות של ארוחות כאלו ואחרות.

פתרון אוורור, בחירה מוצלחת של ציוד אינו חייב להיות פתרון יקר או מורכב וניתן לעיתים לאוורר חדרים בפשטות וביעלות.

אע"פ שאני מציע תמיד, כאמור, לקבל יעוץ להלן פרוט קצר ואיפיון של ציוד שיכול לתת אינדיקציה ראשונית עבור אוורור לעסק :

וונטה דגם חלון , וונטה התקנה על זכוכית

שואב אויר צירי המיועד להתקנה ע"ג זכוכית אם התאמה לאחיזה בזכוכית (בניגוד לוונטה של קיר) וכולל הגנה אחורית נגד גשם ונגד ציפורים מכוון שהחלק החיצוני יהיה חשוף לתנאי מזג האוויר.
בדר"כ הוונטות הללו נעות בין הקטרים "4 ועד "12, הדגם יכול להיות וונטה דו כיוונית או וונטה חד כיוונית כולל מפסק הדלקה, שלט, חוט משיכה או הדלקה ישירה עם התאורה.

וונטה דגם קיר

וונטה המיועדת להיות מותקנת על הקיר ויכולה לאוורור החל משירותים ועד משרדים, מטבחים, חדרי עישון וכיו"ב.
וונטה דגם קיר יכול להיות החל מסטנדרטית וזולה ועד דגמים מאוד איכותיים, מעוצבים, מושתקים, בעלי ספיקות אויר גבוהות וכיו"ב והכל יותאם בהתאם לתוואי השטח, רצון הלקוח, ויכולותיו או רצונו להשקיע בציוד יקר יותר ופונקציונלי יותר.

צבעי וונטות לדוגמא

ונטה דקורטיבית

מפוחים

עולם המפוחים הינו עולם רחב שקצרה היריעה מלכתוב עליו ובכל זאת אגע בכמה נקודות :

מפוח קווי , מפוח צינור צירי או צנטריפוגלי, מפוח אין ליין , כל אלו הן הגדרות למפוח המיועד להעביר אויר מצד אחד לצד שני , ככה שבין אם אתה מאוורר שירותים ותבחר מפוח קטן יחסית ובין אם אתה מאוורר חדר ישיבות וכיו"ב ותבחר מפוח גדול יחסית ומושתק – הסגנון הזה הוא סגנון בהחלט אפשרי עבורך.

אבל .. כמו תמיד ... תכנון נכון של סוג מפוח, רמת הרעש, תוואי צינור וכיו"ב ישנו את התוצאה מכוון שמפוח הוא "גולם", אולי גולם איכותי אבל גם מכונית מרוץ לא נוסעת לבד והתוצאות תהינה שונות בין אם נוהג ברכב נהג מרוץ מיומן או "מר בין".

מפוחים

בנושא מפוחים קיימים עוד סוגים :

מפוח צנטריפוגלי כניסה אחת

מפוח צנטריפוגלי כפות קדימה

מפוח צנטריפוגלי כפות אחורה

מפוח צנטריפוגלי כפות רדיאליות

מפוח לחץ גבוהה

מפוח צנטריפוגלי בתא אקוסטי

אין ספור מפוחים שאינני מפרט עליהם אלא ביעוץ פרטני מהסיבה שאלו מפוחים מקצועיים יותר וכדי להציע אותם עלי להיכנס לעובי הקורה בכל מקרה ומקרה.

לסיכום

יש מגוון פתרונות אוורור בהתאם לסוג העסק, השימוש והסיטואציה ורק בחירה נכונה תעזור לאוורר ולשמור על תנאי עבודה ומחייה נאותים מבלי לגמור אי נוחות או תחלואה למשתמשים בחללי העבודה ובלאי לציוד העבודה.

 

פניות אחרונות
פתרונות אוורור
צריך הסבר על ונטה למקלחת ושרותים
כל הארץ
21/05/2022 20:28:53
פתרונות אוורור
לאחר שיפוץ מקלחת אני צריך לרכוש ונטה. אשמח לייעוץ והצעת מחיר בהקדם. תודה
כל הארץ
20/05/2022 13:20:51
פתרונות אוורור
וונטה לשירותים שחורה
נתניה והסביבה
19/05/2022 09:23:03
פתרונות אוורור
מבקש לבצע התאמת וונטה עבור:
חדר מקלחת שירותים בנפח 6m^2.
התקרה מעלה עובש.
קוטר הפתח בקיר = 100 מ"מ.
הוונטה הנוכחית מפנה את האדים לצינור המחובר לשאר הדיירים (לכול הפחות 2 קומות מעליי).
קוטר היציאה של הוונטה שברשותי (חברת venta הוא 95 מ"מ.
כל הארץ
17/05/2022 22:32:15
פתרונות אוורור
מעוניין בוונטה לאיוורור חדר מזווה בגודל של כ 8 מק. הוונטה תותקן על קיר בלוקים חיצוני . אשמח לקבלת המלצה ומחיר לדגם ואת ההספק הנידרש.
תודה
אזור המרכז
14/05/2022 00:35:42
פתרונות אוורור
מחפש מפוח לחדר רחצה שיש בו גם שירותים חדר נוסף
אזור המרכז
09/05/2022 17:45:13