בקש הצעת מחיר עבור פתרונות אוורור לבית

פתרונות אוורור לבית

מחפש פתרונות אוורור לבית ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר לבית שלך צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

אוורור בייתי , כיצד ?

אוורור בייתי כולל הרבה מאוד סיטואציות אפשריות , לדוגמא, אוורור שירותים, אוורור מקלחת, אוורור מטבח, אוורור מרתף, אוורור עליית גג , אוורור עובש וכו' וכו' וכו' , אין ספור סיטואציות.

פתרונות אוורור לבית

 

על מנת לשמור על בריאות המשתמשים ועל נוחות החיים ללא ריחות לא נעימים של שירותים לדוגמא (כי אף אחד לא אוהב שהשירותים שלו מריחים כמו שירותים של פאב אפלולי) , או של מטבח לדוגמא (שמן דבוק בתוך המטבח), או מקלחת (ללא עובש, בקטריות, ריחות) או אוורור מרתף, ללא רעלנים וגזים (כמו גז רדון) וכיו"ב - קיימות טכניקות אוורור בתצורת וונטות, מפוחים ומיני אלמנטים של יניקה יעודים למיני סיטואציות.

בבחירת וונטה או מפוח או כל אלמנט יניקה אחר, מומלץ תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום האוורור, יועץ אוורור ולא עם כל מיני חנויות אשר מוכרות בין שלל צבעי הקיר, חומרי האטימה והסיליקון , מסמרים וגם וונטה של מותג כזה או אחר.

אולי זה נשמע קצת טרחני אבל שמתחיל העובש בתקרה במקלחת זה לא מתחיל מיד עם התקנת הוונטה אלא  זה תהליך של נזק מצטבר, ושהמטבח דביק במיליון פינות ובמיליון חריצים משמן ישן ומסריח ... גם זה לא מתחיל מיד וגם זהו תהליך שקורה לאט אבל בטוח ואני לא מרחיב בנושא הנזקים מגז רדון שנמצא לעיתים במרתף (לא רק אגב) והתוצאות מגיעות תמיד אבל לא מיד ככה שהקבלן כבר הלך, האחריות כבר לא קיימת ואחר כך הבעיות מגיעות

עכשיו, אם נגע שוב בנושא האוורור מקלחת לדוגמא , הכנה לא נכונה תצריך לפעמיים להיכנס שוב לשיפוץ, אולי לפתוח תקרה מונמכת, אולי לעשות קרניז גבס כזה או אחר, אולי הנמכת גבס על כל החדר ... בקיצור, מומלץ להתייעץ טרם החלטה עם מומחה בתחום האוורור וככה להימנע מאוורור בלתי יעיל בעליל והוצאה עתידית.


אוורור מקלחת , אוורור מקלחת עם שירותים

היום, הרבה אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים אשר מנסים למקסם עבורכם את חלל הבית , במסגרת השטח הקיים, ימצאו את עצמם בונים חדר שירותים או מקלחת ללא חלון דבר אשר עלול להיות קטסטרופה עם האוורור לא נכון כתוצאה מחוסר ידע או כתוצאה מחסכנות או כי המחיר עבור העבודה הוא "פאושלי" והקבלן קונה ציוד זול לדוגמא או מחוסר הבנת התחום וללא התחייבות לאוורור ספציפי פרט ל"וונטה" העניין יכול להסתיים לא טוב.

וונטה למקלחת עם צינור קצר עד מחוץ למבנה, וונטה למקלחת עם צינור ארוך עד מחוץ למבנה, מפוח צינור לקו קצר או מפוח צינור לקו ארוך (מפוח קווי) – ההכנות בשטח תהינה שונות ולכן, כאמור, מומלץ תמיד להתייעץ עם יועץ אוורור ולא עם חבר, עם דוד, עם חשמלאי שהתקין 3 וונטות אלא עם יועץ מומחה באוורור ככה שהייעוץ והתוצאה תהינה טובות ויעילות עם אחריות היועץ בעבור הייעוץ אותו עץ לכם.

אוורור מקלחת עם שירותים


אוורור מטבח

יש הרבה מטבחים שמאווררים היטב אך יש הרבה מטבחים שלא, מטבחים ללא חלון ישירות החוצה, מטבחים פינתיים לא מאווררים, מטבחים מאווררים אך החלון בצד שנכנסת רוח ומפזרת ריחות אל הבית ואל חדרי השינה ... לסיטואציות הללו קיימת וונטה למטבח הכוללת סינון נגד שומנים, קיימת וונטה למטבח עם מאיץ צנטריפוגלי (וונטה טורבו בשפת העם) עם סינון לכלוך, מפוח צנטריפוגלי במבנה צינור אשר ייעודי לאוורור מטבחים ועוד ...

תמיד מומלץ לבחור וונטה בהתאם לתנאי השטח או מפוח לאורך הצינור אם יש צינור כזה (וונטה רגילה אינה מיועדת לדחוף אויר לאורך צינור, לדוגמא), לבחור מיקום פליטת האוויר מתאים (בפיר מרכזי של בניין לדוגמא יהיו מגוון ריחות של דיירים ועליך להיערך בהתאם לבעיה) וכיו"ב.

 

אוורור מרתף

בנושא אוורור מרתף יש פרמטרים רבים כדי לבחור ונטה מתאימה או מפוח. יש לחשב את נפח החדר וכמות האוויר וכמות ההחלפות הנדרשות בחלל ובכלל.

אצל אחד המרתף הוא קטן ומיועד לאחסון בגדים ואז אבחר ציוד פשוט יחסית לאוורור ואפעיל אותו בתדירות מסוימת ואצל שני אבחר ונטה שונה לחלוטין, וונטה חזקה יותר ואולי שקטה יותר כי החלל אומנם קטן אך הוא מהווה חלל משחקים לילדים (במקום כל האנדרלמוסיה בחדר השינה של הילדים. רעיון גאוני. הלוואי עלי – א.צ).

אחד בחר לעשות במרתף מרתף יינות ושני בחר לעשות אולם כושר, שלישי עשה משרד וצריך וונטה למשרד ורביעי יורד לעשן במרתף וצריך וונטה לחדר עישון ולכן אוורור מרתף יהיה שונה מאחד לשני כמו סוגי הוונטות ורמות הרעש וכמו בסיום כל הסבר, מאמר, הרצאה, יעוץ -  אני תמיד אמליץ על יעוץ מבעל מקצוע בתחום ולא בגלל שהלקוח קרא או ראה או שמע בנושא.

 

אוורור מרתף

 

אוורור חלל גג רעפים

חלל גג הרעפים קולט בחודשי הקיץ עשרות מטרים מעוקבים של חום אשר אינו מתפנה ובמיוחד אינו מתפנה אם בחלל גג הרעפים קיים בידוד.

מפוח להוצאת חום מחלל גג הרעפים מיועד להוציא את החום הנ"ל וכתוצאה מכך לקרר את חלל הגג ב 20-30 מעלות צלסיוס ואת החדר שמתחת לגג ב 3-5 מעלות צלסיוס.

לכל מי שיש פנטזיה שיהיה לו קר באוגוסט ... מפוח הגג מקל על החום משמעותית אך אינו מקרר כמו מזגן ולעולם טמפרטורת פנים לא תהיה נמוכה מטמפרטורה חוץ / מזג האוויר ששורר באותו הזמן מחוץ למבנה אבל לקוחות מרוצים מאוד מאי הפעלת מזגן בימים רבים כתוצאה מסילוק החום בחודשים רבים של טרום קיץ או שלהי קיץ ובקיץ עצמו , בשיא, בערבים , הטמפרטורה מצוינת והבית לא לוהט וגם כמובן כתוצאה מסילוק החום מגיע שיפור ביצועי המזגן והחיסכון בחשמל שמתבטא שחשבון החשמל החודשי.

אוורור חלל גג רעפים

מומלץ לרכוש מפוח גג איכותי ככל הניתן בגלל התנאים הקשים בו הוא עובד הן מבחינת חום והן מבחינת אבק, גשם, שמש וכיו"ב.

לא כל פחח שגוזר קצת פח וצובע אותו בכתום הוא יצרן מפוח גג ולא כל יבוא מתוצרת חוץ לדוגמא מסטוקהולם מתאים לתנאים הקשים באופן יחסי שקיימים בקיץ הישראלי.  

לסיכום נושא אוורור בייתי וכמו שרשמתי כאן ובכלל לא אחת, יעוץ מבעל מקצוע בתחום תמיד יעיל מאשר מידע שנקרא באינטרנט ולפעמים חישוב כמו אורך x רוחב x גובה x כמות החלפות אויר אינו יעיל כמו חישוב של אורך X רוחב x ניסיון של 40 שנה בתחום.

 

פניות אחרונות
פתרונות אוורור
מעונין באוורו לבית
זכרון - בנימינה
30/06/2022 22:50:06
פתרונות אוורור
וונטה עבור מחסן 30 מטר מעוקב
נתניה והסביבה
23/06/2022 15:48:11
פתרונות אוורור
אנחנו גרים בפרדס חנה
זכרון - בנימינה
22/06/2022 15:45:46
פתרונות אוורור
אנחנו גרים בפרדס חנה
קיסריה והסביבה
22/06/2022 15:44:33
פתרונות אוורור
מחפש ונטה למקלחת ושירותים 3*3. יש הכנה חור לונטה בקיר חיצוני
כל הארץ
21/06/2022 23:11:46
פתרונות אוורור
אהלן מדבר אמיר אני מתעסק בהסרת עובש קיבלתי קריאה להסרת עובש בדירה בשוהם, שמתי לב שאין להם וונטה בשירותים לאחר הסבר גם השכן ביקש לעשות אשמח לקבל הצעת מחיר להתקנה של 2 וונטות בחדרי שירותים
אזור המרכז
19/06/2022 09:51:28