בקש הצעת מחיר למערכות אוורור

מערכות אוורור

מחפש את פתרון האוורור הטוב ביותר בשבילך? צריך לקנות ונטה לשירותים או למקלחת? למנוע עובש במרתף? לאוור עליית גג או מיטבח?

הגעת לאתר הנכון, אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד אוורור לבחור והיכן למקם אותו !

 

טיפים עבור מערכות אוורור - על הכוונת

לחיות במדינת ישראל זהו אתגר מסיבות רבות, אחת הסיבות לכך- אם לא הסיבה העיקרית- הינה המצב הביטחוני. מדינת ישראל מוקפת משלוש צדדיה במדינות המוגדרות בלשון עדינה "עוינות" ותחת האיום התמידי למלחמה או פיגוע- יש צורך להחזיק צבא חזק ולחנך את הציבור על התמודדות יעילה של העורף בעתות קיצון. כחלק מאותה אג'נדה- חשוב לדבר על המקום שישמור עליך ועל המשפחה שלך בעת מלחמה: הממ"ד, המקלט או המרחב המוגן.


בסיסי

הממ"ד או המקלט חייב לעמוד בתקנים. אומר הדבר להיות בנוי מחומרים מסוימים ולכלול בתוכו גם שירותים, מאגר מי שתייה, מערכות אוורור ודלת כבדה. את הקירות והדלת אין מה להחליף, כמובן, והבלאי בהם הוא מינימלי לאורך שנים רבות. גם פגעים שנמצאים בהם הם לרב קוסמטיים בלבד. מערכות אוורור ומים לעומתן זקוקות להפעלה סדירה, פעם בחודש נאמר, ובדיקת תקינות. מערכות אוורור הוא שם כללי לפעולות רבות אשר מבוצעות ע"י מכשור חשמלי, ייעודי, שאמור לשמור על האוויר שלכם במצב ראוי לנשימה.


על לוחמה כימית וביולוגית

אל תטעו לחשוב כי כאשר מדברים על מערכות אוורור וסינון אוויר רגילה, מתכוונים למערכות סינון של חומרים כימיים או לוחמה ביולוגית. אין הדבר כך ולשם סינונים מתקדמים כאלה של חומרים רעילים ביותר, נועדו מסכות המגן ייעודיות עבור סינון אב"כ. עם זאת, האוויר העומד שנמצא בתוך חדרים סגורים, ללא פתחי אוורור, כמו ממ"דים או מקלטים הוא אוויר בעל ריח לא נעים ואף אינו בריא.


איך זה עובד?

מערכת אוורור כוללת בד"כ מערכות סינון כגון סינון אבק, סינון ריחות וגזים. מערכות אלה מסננות את האוויר שנמצא בתוך המקלט, ע"י מערכות נידוף נלוות הם מסלקות את החומרים הלא רצויים אל מחוץ למקלט- ומכניסות אוויר נקי פנימה. עבור התקנת מנדפים, תאי סינון או שניהם יחד ובחירת מערכת הסינון המתאימה לכם, חובה להתייעץ עם מומחה. מומחי הנדסת אוורור משתמשים בסוגי פילטרים שונים עבור מרחבים שונים, לכן כדי להתאים פתרונות אוורור למקלט שלכם, ולהשיג אוויר נקי ככל האפשר, וודאו כי אתם מתייעצים עם מומחה מערכות סינון אוויר אמין ומקצועי, עדיף בעל ניסיון רב ככל האפשר, לפני ההתקנה.

פניות אחרונות
שלום רב, אני רוצה להתקין ונטה בשירותים ואשמח לשמוע עלויות ומהי הפרוצדורה על מנת שהדבר יבוצע. תודה ושבוע נפלא.
יבנה והסביבה
28/10/2017 10:45:50
שלום, נשמח לקבל הצעת מחיר לוונטה לחדר עישון. תודה!
בית שמש והסביבה
28/10/2017 01:02:08
שלום, אני רוצה לשים מפוח במקום קולט אדים האם זה מומלץ? תודה
אזור המרכז
26/10/2017 16:27:02
מחפש ונטה שקטה לשרותים גדולים 10 מ"ר .
סל" נמוך 8 אינץ.
תל אביב
26/10/2017 12:25:25
הצעה לוונטה
רמלה - לוד
25/10/2017 10:29:59
*סוג ונטה: ונטה למקלחת
שלום
אני מבקש מחיר עבור חור לונטה 4
תודה מראש
חיפה וחוף הכרמל
23/10/2017 06:57:41