בקש הצעת מחיר בקליק למסכי אוויר

מסכי אוויר

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור מסכי אוויר ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

טיפים עבור מסכי אוויר - גשם של אוויר

אתה מזיע בטירוף. החום המייגע גורם לך לרצות לאחל שלא לצאת מהבית- אבל הקניות לא יעשו את עצמן, כמובן, וחייבים לדאוג לאוכל עבור המשפחה. בשינוס מותניים וחוסר חשק בולט אתה מתלבש הכי קליל שאתה יכול ויוצא אל עבר החנות. חום הצהריים שורף אותך ממש, קשה לנשום בגלל האדים המהבילים והלחות הגבוהה. עד שהגעת לחנות אתה כבר מיוזע כל כך ועייף כל כך, שכמעט ואינך זוכר למה באת. אלא שאז אתה נכנס לחנות וחווה מקלחת של אוויר. הרעננות עוטפת אותך מיד ואתה חש כמו אלוהים עצמו המטיר עליך את משב האוויר זה. הכר בבקשה: מסך אוויר.


אז מה זה מסכי אוויר?

מסכי אוויר הם לא יותר מאשר משבי רוח, חזקים מאד, שמכוונים מלמעלה כלפי מטה ובד"כ מגנים על מיזוג אוויר במקומות בהם אין דלת. משב הרוח החזק הנושב תמידית מלמעלה, מונע מהאוויר הקר אותו מפיק המזגן, להתנדף בחום ששורר בחוץ. בעצם מסכי אוויר הם סוג של דלת בלתי נראית. המסכים באים בכל מיני עוצמות, בכל מיני רחבים ולכל מיני יעדים. על אף שבד"כ מדובר על מסכי אוויר לסופרים, מסכי אוויר לעסקים ומסכי אוויר לחנויות, אין שום מניעה כמובן להתקין אותו בתוך מפעל, בית או כל מקום אחר שצריך אותו. עם זאת, די נדיר למצוא מסך אוויר בבית. בד"כ מסך אוויר מעל דלת הכניסה לעסק עושה פלאים לחשבון החשמל של המקום, שכן המיזוג יכול לעבוד על עוצמה נמוכה יותר, בזכות תרומת מיסוך האוויר.


לא רק מסך

פרט לאותם מסכי אוויר סופר מחוזקים, ישנם דרכים נוספות למנוע מהחום או הקור של בחוץ לחדור אל פנים המבנה. מצנני מים אוויר או מפזרי חום יעשו גם הם עבודה מסוימת בכיוון. אבל לא יהיה להם את האפקט המדהים של "מקלחת האוויר" המוכרת כל כך ללקוח שלך. קיימים כמה סוגים של מסכי אוויר ולכל סוג מסכי אוויר מחירים שונים במעט. הסוגים נבדלים זה מזה באיכות, בעוצמה ובגודל הכיסוי- דברים שיש לקחת בחשבון בעת ההתקנה. כדאי בכל מקרה להיוועץ עם מומחה כדי להתאים את האביזר המתאים ביותר עבורך.

מסך אוויר הוא מכשיר דמוי מזגן שתולים מעל לדלת. המסך, כאשר הוא מופעל, מנשיב רוח מהירה למטה, שבעצם יוצאת חציצה בין החוץ לבין הפנים. לא מדובר ברוח חמה או קרה, כך שאין צורך להשתמש בכמות גדולה של חשמל. כך, הדלת יכולה להיסגר ולהיפתח בלי שום בעיה- הטמפרטורה בפנים לא משתנה. תיארנו עד כאן, אמנם, מצב בו אנו רוצים לשמור על החלל קר. אולם אותו דבר נכון גם לגבי סיטואציה בה בחוץ גשם ורוח ובפנים אנו מנסים להתחמם- מסך של אוויר מתאים בשני המקרים. הוא פשוט שומר על טמפרטורת החדר.


היכן קונים מסך אוויר?

חברות רבות עוסקות בשירותי מיזוג, חימום וקירור. עליכם לבדוק את התחום- מה מציעים לכם בכל מקום? האם מדובר בחברה שיש לה ותק וניסיון רב שנים, כך שניתן לסמוך עליה? במידה ויש הבדלים ניכרים במחירים, נסו לברר ממה הם נובעים והאם מסך יקר יותר אכן מצדיק את ההשקעה. חשוב לשאול מה היא היכולת של המסך למנוע בריחה של אוויר החוצה- ישנם מסכים שיוצרים הפרדה ברמה גבוהה מאוד, וישנם כאלו שפחות.

קנייה של מוצר זה היא ללא ספק השקעה כלכלית. אלא שבניגוד לשימוש הולך ומתגבר במזגן, לקירור בקיץ או לחימום בחורף, מדובר ברכישה חד פעמית שתחסוך לכם כסף רב בעתיד.


כמה עולה מסך אוויר?

מסך אוויר רגיל ללא שלט
90 ס"מ
900-1,100 ש"ח

מסך אוויר רגיל כולל שלט אלחוטי
90 ס"מ
1,100-1,300 ש"ח

מסך אוויר רגיל ללא שלט
120 ס"מ
1,100-1,300 ש"ח

מסך אוויר רגיל כולל שלט
120 ס"מ
1,200-1,500 ש"ח

מסך אוויר רגיל כולל שלט + גוף חימום
120 ס"מ
1,500-2,200 ש"ח

פניות אחרונות
שלום רב, אני רוצה להתקין ונטה בשירותים ואשמח לשמוע עלויות ומהי הפרוצדורה על מנת שהדבר יבוצע. תודה ושבוע נפלא.
יבנה והסביבה
28/10/2017 10:45:50
שלום, נשמח לקבל הצעת מחיר לוונטה לחדר עישון. תודה!
בית שמש והסביבה
28/10/2017 01:02:08
שלום, אני רוצה לשים מפוח במקום קולט אדים האם זה מומלץ? תודה
אזור המרכז
26/10/2017 16:27:02
מחפש ונטה שקטה לשרותים גדולים 10 מ"ר .
סל" נמוך 8 אינץ.
תל אביב
26/10/2017 12:25:25
הצעה לוונטה
רמלה - לוד
25/10/2017 10:29:59
*סוג ונטה: ונטה למקלחת
שלום
אני מבקש מחיר עבור חור לונטה 4
תודה מראש
חיפה וחוף הכרמל
23/10/2017 06:57:41