בקש הצעת מחיר בקליק עבור מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור מאוורר תקרה ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

טיפים עבור מאוורר תקרה - מות הרומנטיקה

חם ומהביל. הלחות מקשה על הנשימה וגניחות קטנות נפלטות באוויר עם כל נשימה. לא, לא מדובר על סצנה ארוטית בה הייתם מעוניינים. ההפך נכון. למען האמת- רק המחשבה על חיבוק בן הזוג בלילות החמים של הקיץ יכולה לעשות לזוגיות שלכם רע מאד. נו, אין ברירה ישנים עם המזגנים- גם אם זה אומר הסתכנות בצינון, ירידה במערכת החיסונית של המשפחה (בגלל סירקולציה קלוקלת של אוויר), כאבי ראש אצל מי שרגיש לכך וכמובן- הון תועפות שתשלמו בסוף החודש לחברת החשמל. אבל אין ברירה, אמרנו, לא?

 

טרם הטכנולוגיה

נשאלת השאלה איך חיו ההורים בעידן שלפני המאוורר והמזגן. ובכן, ישנן שיטות טבעיות לקירור הגוף, בהם משתמשות גם החיות בטבע. שבטים מסוימים באפריקה מורחים על גופם סוג של בוץ, המתייבש ומצנן את הגוף בדיוק כמו שעושה הקרנף. חיות אחרות שוהות ארוכות במאגרי המים, כשם שהתינוקות אוהבים בד"כ לשרוץ בתוך האמבטיות הקטנות שלהם. אבל למי מאתנו, ההורים העובדים המודרניים, יש זמן לאין סוף אמבטיות? תודות לטכנולוגיה, החיים הפכו קלים יותר.

 

אז לא

תכיר ו- החבר הטוב ביותר שלכם הקיץ: מאוורר תקרה. זה שהוא היה כאן קודם, לא אומרת בהכרח שמדובר על מכשיר מיושן בהשוואה למזגן. אגב, רבים הסיכויים כי מאוורר תקרה הוא לא מה שחשבתם מבחינה עיצובית- שכן כמו כל דבר טכנולוגי, גם הוא המשיך להתקדם. כיום, אשר למצוא שלל דגמים של מאוורר תקרה- מאוורר תקרה עם שלט, דיגיטלי עם כפתורים במקום חוט, כזה שמחובר למנורה או דווקא מופיע לבד.


בכל מקום

מאווררים אפשר לשים בכל מקום, אבל ממש בכל מקום. כיום, בזכות עיצובים מתקדמים, קיימים שלל דגמים של מאוורר תקרה מעוצב המתאים לכל חדר באשר הוא. בין אם מדובר על מאוורר תקרה לילדים, לחדר ההורים או לסלון- מבחר מאוורר תקרה בייתי הוא עצום. אבל גם לקולקציית מאווררי תקרה של העסקים אין מה להתבייש. לעסקים קטנים, אפשר להסתפק במאווררי תקרה ביתיים, אך למשרדים גדולים או עסקים בעלי מבנים רחבים מאוורר תקרה תעשייתי גם מעוצב וגם במחיר סביר לחלוטין, לעיתים כולל התקנת מאוורר תקרה כחלק מהחבילה.


ירוק וכסף

הקירור ע"י מאווררים הוא קירור ירוק יותר מהשימוש במזגנים- בגלל השימוש הפחות שלו בחשמל ובגלל השימוש שלו במשאבים טבעיים כחלק מתהליך הקירור (משב רוח). בנוסף, מדובר על מכשיר בריא יותר שכן מאוורר תיקרה אינו דורש סגירת חלונות ובכך מעודד סירקולציה של אוויר צח מבחוץ. ואימא הרי תמיד אומרת- שאוויר נקי זה הסוד לבריאות.


המאוורר והמזגן

בשאלה התמידית מה עדיף מאוורר או מזגן, תלוי מאד את מי שואלים. המזגן מקרר ולא רק מאוורר, כך שבחום קיצוני גם המאוורר הטוב ביותר אינו מתחרה בו. עם זאת, הוא חונק וממחזר אוויר, שלא כמו המאוורר. החיסרון הגדול ביותר של המאוורר הינו משב הרוח ופיזור לא אחיד של האוורור. לשם כך עדיף להשתמש בסוג של מאוורר תקרה- המקנה תחושה של בריזה נעימה. יתרון נוסף של מאוורר תקרה הוא מידת הכיסוי שלו- בגלל היותו גבוה הוא מאוורר את כל החדר באחידות. תחשבו כמה פעמים נרדמתם עם מאוורר רגיל, שקירר לכם צד אחד של הגוף עד כדי היתפסות. ובכן, זה לא יכול לקרות עם מאוורר תקרה.


עוד על מיזוג

החיסרון הבולט הנוסף של המזגן הוא צריכת החשמל שלו. גם המאוורר המתוחכם והחזק ביותר לא ישרוף לכם כמות חשמל הדומה למזגן הכי קטן שיש היום בשוק. אבל, כאמור, בחום השיא של ישראל- החשמל מעניין פחות מהשפיות. הדרך הנכונה היא לרכוש גם מזה וגם מזה, כך, בשיאי החום ביום להשתמש במזגן ואילו בלילה להסתפק באוורור של מאוורר תקרה למשל.


כמה עולה מאוורר תקרה?

מבחינת כסף - לסוגי מאוורר תקרה מחירים שונים אמנם, אך רובם נמכרים במחירים אפסיים לעומת המזגן. החיסכון הגדול באמת הוא בהפעלה, כי גם לא תלחצו על מפסק למאוורר תקרה ותשכחו אותו דולק, עדיין הוא חסכוני פי עשרות אחוזים מהשימוש במזגן. 

פניות אחרונות
שלום רב, אני רוצה להתקין ונטה בשירותים ואשמח לשמוע עלויות ומהי הפרוצדורה על מנת שהדבר יבוצע. תודה ושבוע נפלא.
יבנה והסביבה
28/10/2017 10:45:50
שלום, נשמח לקבל הצעת מחיר לוונטה לחדר עישון. תודה!
בית שמש והסביבה
28/10/2017 01:02:08
שלום, אני רוצה לשים מפוח במקום קולט אדים האם זה מומלץ? תודה
אזור המרכז
26/10/2017 16:27:02
מחפש ונטה שקטה לשרותים גדולים 10 מ"ר .
סל" נמוך 8 אינץ.
תל אביב
26/10/2017 12:25:25
הצעה לוונטה
רמלה - לוד
25/10/2017 10:29:59
*סוג ונטה: ונטה למקלחת
שלום
אני מבקש מחיר עבור חור לונטה 4
תודה מראש
חיפה וחוף הכרמל
23/10/2017 06:57:41