בקש הצעת מחיר בקליק עבור מאווררים

מאווררים

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור מאווררים ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

טיפים עבור מאווררים - לשבת בשקט

קיץ. יום חם ומהביל בחוץ. אבל אתם נחושים בדעתכם לבלות את עם החברים את יום ההולדת של הילד בפארק. מזל טוב, כמובן, אבל אם אין ברצונכם לחגוג את יום ההולדת, כולל כל הילדים והעוגה, בבית חולים- לאחר מכת שמש לכל הקטנטנים, כדאי שתרשמו לכם עצה או שניים בנוגע ליום הולדת בחוץ בימי הקיץ.


שעות

ההמלצה על השעות נחמדה אך אינה ישימה. כל אימא ואבא יודעים שיש שעות שאי אפשר לעשות בהם יום הולדת. עדיין, מומלץ למצוא את עצמכם בשיא המסיבה לקראת 10 בבוקר או אחרי השעה 15. כך שיא החום כבר מאחוריכם, לפחות מבחינה מטאורולוגית. הגישו הרבה מים ומאכלים מצננים, נסו עוגת לימון למשל, במקום העוגה המסורתית של השוקולד. עוד המלצה חמה היא להוציא אל הבחוץ מאווררים, ומה שיותר מהם יותר טוב.


מאווררים?

כן. מאווררים יכולים להוות בשבילכם מערכת צינון אפקטיבית בחוץ, במקום בו אי אפשר להדליק מזגן. קיימים סוגי מאווררים רבים שהם גם בטיחותיים מספיק וגם חזקים מספיק לצנן איזור עם כמות סבירה של ילדים מתרוצצים. רב הסיכויים שלא תוכלו להשתמש במאווררים כגון מאוורר קיר או מאוורר תלייה וגם אין צורך בהשגת מאווררים מעוצבים- אבל כל סוגי מאווררים ביתיים יעשו את העבודה. רק השיגו להם כבל ארוך מספיק בשביל החשמל.


לא לקנות

אם אתם מתכננים אירוע גדול או אם לא מתחשק לכם להוציא את מאווררי הבית החוצה, יש פתרון. מקומות מסוימים יאפשרו לכם להשכיר מאוורר עמוד לאירועים שהינו מאוורר מזגן מאוורר רוטורי, מאוורר טורבו הוריקן ואולי אפילו מאוורר המשלב מערפלי מים- הנהדרים בתוצאותיהם בקירור מרחבים גדולים ופתוחים. גם להשכיר מאוורר רצפה לא צריכה להיות בעיה. עוד סוג של מאווררים שאולי כדאי לבדוק עבור מסיבה בחוץ הוא מאווררים תעשייתיים והחצי תעשייתיים על כל סוגיהם. בגלל העוצמה הרבה, לא מומלץ להעמיד מאוורר עמוד חצי תעשייתי, מאוורר רצפתי חצי תעשייתי או כל סוג של מאוורר תעשייתי אחר לצד שולחן ממתקים למשל. אבל בהחלט אפשר להניח אותו לצד איזור הפעילות ואם תוסיפו מפריח בלונים לפניו- הפכתם את מוכנת הקירור גם לאטרקציה מדליקה. 

עדכונים אחרונים