בקש הצעת מחיר עבור ונטה לשירותים

ונטה לשירותים

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור ונטה לשירותים ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

טיפים עבור ונטה לשירותים - המקום ההוא

יש רק חדר אחד במקומות ציבוריים, שאנו מודעים אליו יותר מאשר אל כל חדר אחר. אפילו ילדים בבתי הספר מתעסקים יותר עם החדר הזה בתודעתם, מאשר עם אחרים (לפחות כך טוענים מחקרים מסוימים). מה שבטוח, אמהותיהן בוודאות עוסקות בחדר הזה ובחשיבה עליו לרב. מדובר כמובן על שירותים ציבוריים. גם אם השירותים בעסק שלך אינם ציבוריים גרידא- עדיין מדובר על משהו הרבה פחות אינטימי מחדר השירותים שבתוך הבית. גם חדר שירותים נקי יכול להעלות ריחות לא נעימים, צבעים מעוררי חלחלה ובעיקר- לדחות את הלקוח שלך או העובד שלך מלהיכנס אליו. מה אכפת לך בעצם?


מודע ותת מודע

אם לא התקנת ונטה לשירותים הסיכוי רב שהשירותים שלך סופג ריחות לא נעימים. ריחות לא נעימים יגרמו ללקוחות ולעובדים שלך להמעיט להיות במקום. גם אם שאר השירותים שלך והתנאים שלך יהיו מעולים, זיכרון חוסר הנעימות הזו נצרב במח האדם ולעיתים מעורר דחייה מהעסק שלך. וונטות יפתרו לך את הבעיה בשניות. להיכנס אל תוך חדרי שירותים עם ונטות זו חוויה אחרת לגמרי, מושקעת ובעלת ניחוח טוב יותר. היא גם נותנת תחושה של השקעה- הנה, השקעה עוד קצת בעובד שלך, בלקוח שלך. אנשים לא שוכחים את ההשקעות האלה ומגיבים אליהם- העובד בנאמנות והשקעה ולקוח- במיטב כספו כמובן.


אלטרנטיבות

נכון שישנם שיטות אוורור שירותים נוספים, אך הנוחות של ונטה לשירותים עולה על כולם. מאווררים חיצוניים תופסים מקום ואבק, בעוד רב סוגי ונטה לשירותים מותקנים בתוך פיר בקיר, שאינו גדול במיוחד ולכן גם לא תופס אותה כמות אבק. ונטה עובדת ע"י יניקת אוויר החוצה והחדרת אוויר נקי מבחוץ אל תוך החדר. היא גם מאפשרת ניקוי אוויר מחומרים בעלי ניחוחות לא נעימים או רעילות שנויה במחלוקת, ללא מבשמי אוויר שעושים לרב רק יותר גרוע. התקנת ונטה בשירותים יכולה לשמש גם פתרון נגד עובש ופטריות עתידיים. כדי לבדוק האם מתאים לעסק שלך יותר מאוורר לשירותים או ונטות לשירותים- תזמין מקצוען כבר היום. לסוגי ונטה מחיר משתנים ויכולות משתנות, המקצוען יוכל להתאים לך את הוונטה המתאימה לך ביותר.

 

אוורור שירותים

במהלך השנים שאנחנו מתעסקים עם אוורור , אוורור שרותים הוא האוורור הכמעט ההכי נפוץ בגלל אופי החדר וריבוי המשתמשים בו ולכן קיבצנו כאן מספר שאלות אופייניות שיוכלו לסדר לכם את המחשבות ולענות לכם על שאלותיכם וכמובן אם השאלה לך לא נענתה כאן תמיד ניתן לפנות אלינו ולקבל יעוץ פרטני ע"י אחד היועצים שלנו.

שאלה בנושא ונטה שקטה לשירותים

שלום, השקעתי בשיפוץ שירותים והקבלן נתן לי וונטה מרעישה באופן נוראי. מה הפתרון שלך לסיטואציה כזאת, הונטה יוצאת ישירות אל מחוץ לבית.

תשובה:

שלום רב, אני נתקל המון בבעיה הזאת וקיימת היום וונטה מושתקת שהיא ונטה שקטה כמעט לחלוטין וצריך להתאמץ כדי לשמוע אותה.

אוורור שירותים, וונטה מושתקת

 

שאלה בנושא ונטה דקורטיבית

שלום, יש לי שרותים סטנדרטיים אך מעוצבים ואני מחפשת ונטה דקורטיבית ולא סתם וונטה עם פנל לבן. מה קיים היום בשוק שיכול להתאים לצרכיי ?

תשובה:

שלום רב, עולם האוורור התקדם מאוד בנושא העיצוב. כמו בכל תחום. קיימות היום וונטות מעוצבות במבחר כמעט אין סופי של עיצובים מעבר לסטנדרט. ניתן לבחור בין היתר ונטה בצבע שחור, ונטה בצבע קרם, ונטה עם פנל חלק אלומיניום מוברש וגם ונטה עם פנל זכוכית.

אנו מציעים תמיד לבוא ולראות, לשמוע ולהתרשם ובהחלט יש ממה היום בשוק הוונטות ... אנו מניחים שאם החדר שלך מעוצב לדוגמא בשחור ... וונטה שחורה תתאים לך כמו כפפה ליד וגם וונטה עם פנל זכוכית אפור ירקרק יכולה להתאים. בקיצור ... אין כמו מראה עיניים.

צבעי וונטות לדוגמא

ונטה דקורטיבית

 

שאלה בנושא החלפת ונטה בשירותים

שלום, אני מתעניינת להחליף ונטה בשירותים במידות 2 מטר על 1 מטר , וונטה ישנה מאוד.

הייתה לי וונטה בת 20 שנה שהפסיקה לעבוד. האם צריך חשמלאי להחלפת הוונטה או שכל בעל מקצועי יכול להחליף אותה ?  (הוונטה היא סטנדרטית אבל מאוד ישנה)

האם יש היום גם וונטה איכותית כמו פעם או רק פשוטות ומרעישות ?

תשובה:

שלום רב, שאלת מספר שאלות ונתייחס לראשונה הקריטית ביותר : רק חשמלאי מוסמך מוסמך להחליף לך וונטה. לא הנדימן ולא אינסטלטור, לא דוד עם "ידיים טובות" ולא שכן מכונאי טנקים. כולם, כבודם במקומם מונח אבל את צריכה חשמלאי מוסמך ע"פ חוק.

ונטה איכותית ... בהחלט קיים , אומנם בעולם היום יש וונטות מאוד זולות כמו ונטה של קבלן בסיום העבודה אבל יש וונטות מאוד איכותיות ואפילו טובות יותר מוונטה שיצרו לפני 20 שנה.

יש לפחות 20 דגמים להציע לך ולכן כמו תמיד נמליץ על יעוץ פרטני טרם רכישה.

החלפת ונטה בשירותים

 

שאלה בנושא ונטה מרעישה

שלום רב, יש לי בשירותים וונטה "6" , התא קטן והונטה מרעישה מאוד. רציתי וונטה חזקה אך לא דמיינתי שאני אסבול מרמת הרעש של הוונטה עד כדי כך שאני לא נכנס לשירותים ומדליק את האור אלא מסיים, יוצא ואז מדליק את האור. מה אתה יכול לעזור לי ?

תשובה:

שלום רב, וונטה "6" לשרותים סטנדרטיים כשהאוויר ייוצא עד 1 מטר צינור היא בחירה לא נכונה כי וונטה "6" היא וונטה רועשת יחסית ואם קנית בלי לקבל יעוץ לאיזה וונטה מתאימה לך, אם לא שמעת את הוונטה ובעיקר וונטות זולות הן רועשות ובמכוון שהחלל אותו אתה מאוורר קטן – בהחלט הרעש הוא בלתי נסבל אז יש מספר פתרונות והם : או לקנות וונטה מושתקת, וונטה שקטה לשירותים – יש דבר כזה , והמחיר שלה לא "היסטרי" או שתחליף את הוונטה לוונטה "4", זה יהי שקט יותר ובנוסף יש גם וונטה לשירותים שקטה שלא תדע שהיא בכלל עובדת. ממש ככה.

ונטה שקטה

 

שאלה בנושא וונטה לשרותים בפיר

שלום, אני גר בקומה 8. הייתה לי וונטה שנים. שהוונטה התקלקלה רכשתי וונטה באתר זאפ ומאז אני סובל מכניסה של ריחות מהפיר. האם יש לך משהו למנוע את זה ?

תשובה :

שלום רב, שאתה רוכש ונטה מאתר זאפ או שכמותיו אינך מקבל יעוץ טרם רכישה. אני כמובן לא ממליץ להתנהג כך והלכה למעשה בחרת וונטה שאינה מתאימה לך ...

אוורור לתוך פיר מחייב לרכוש הגנה מתאימה שריחות לא יחזרו מהפיר אל תא השירותים ולפי התיאור שלך היתה לך כנראה וונטה עם מחסום נגד חזרת ריחות.

שמחפשים פתרון זול ניתן לרכוש שסתום אך זה יהיה טעות שתתגלה בשלב כל שהוא מהסיבה ששסתום ברזל מתכתי אל חוזר לא יפתח עם ונטה שאינה חזקה דייה ושסתום אל חוזר פלסטי זה שסתום עם בלאי גבוה ואז הבעיה חוזרת על עצמה ואם אתה עובד ע"פ החוק ושוכר חשמלאי כדי לפרק את הוונטה ... יצא שכרו בהפסדו.

אנחנו ממליצים או על וונטה עם תריס חשמלי כדי למנוע חזרת של ריחות, שזאת הטכניקה המועדפת עלי או וונטה עם מאיץ צנטרפוגלי, מה שנקרא בשפת העם "וונטה טורבו" אשר יש בפליטה שלה תריס אחורי אל חוזר.

בשלב הבא, היינו בוחרים דגם שקט.

וונטה לשרותים בפיר

שאלה בנושא אוורור שירותים ציבורים :

שלום, יש לי בית קפה והרבה אנשים נכנסים לשרותים. הריח שם לא טוב. קיימת וונטה אבל הצינור ארוך. היא מסתובבת מאוד לאט ובחוץ, במרחק 6,7 מטר – לא מרגישים שיוצא אויר בכלל. מה דעתך בנושא ?

תשובה:

אם הוונטה מסתובבת לאט סביר להניח שיש לך וונטה או לא תקינה ונטה קטנה שנחנקת בגלל אורך הצינור ואני חושב שאם אתה לא מרגיש אויר יוצא מהצינור, ואין קרע בצינור לאורכו, אז הוונטה לא מתאימה לך ואז ניתן לאוורור את חדר השרותים או עם וונטה שמיועדת לדחוף אויר לאורך צינור , "וונטה טורבו צנטריפוגלית" או באמצעות מפוח קווי, "מפוח צינור". כמו כן, שירותים ציבוריים יכולים להיות מאוד שימושיים אז מעבר לציוד אוורור נכון שמתאים לסיטואציה עליך לדאוג לניקיון בתדירות גבוה של החדר אותו אתה מאוורר.. 

אוורור שירותים ציבורים

 

שאלה בנושא מפוח לעומת ונטה :

שלום, יש לי שרותי אורחים ללא חלון עם צינור בקוטר "4 לאורך 10 מטר. הקבלן עשה הכנה חשמלית וסגר את הצינור מתחת לתקרת גבס שאני לא רוצה לפתוח. מבקש הצעה בהקדם.
צריך אוורור טוב כי זה אוורור שרותי אורחים. תודה.

תשובה:

שלום רב, אוורור שרותים ללא חלון כשיש 10 מטר צינור ... אני משתדל להשתמש במפוח קווי שקט שמותקן לאורך הצינור ומעדיף לפתוח תקרת גבס / קרניז גבס גם אם זה כרוך בעלות נוספת. עלות נוספת עכשיו עדיפה על התקנת וונטה מחוזקת צנטריפוגלית שמיועדת לדחוף אויר לאורך צינור 10 מטר אשר תעשה את העבודה מצוין אך בגלל אורך הצינור רמת הרעש שלה תהיה גבוה ביחס למפוח. אנחנו היינו בוחרים להתאמץ עכשיו ולהתרווח אח"כ לאורך הרבה מאוד שנים.

וונטה מחוזקת צנטריפוגלית

 

שאלה בנושא ונטה באמבטיה ושירותים:

שלום, אני מתכנן שיפוץ בדירה ומעוניין לאוורר אמבטיה שכוללת שירותים. וונטה חזקה ואיכותית ולא כזאת שעושה רעש של טרקטור. התשתית קיימת. מה המלצתכם.

תשובה:

שלום רב, קיימת ונטה חזקה ואיכותית ולא מרעישה "כמו טרקטור" אך עלי לדעת מה התשתית הקיימת ומה תנאי השטח אצלך. מה קוטר הצינור, מה תוואי הצינור, מה מנפח החדר אותו עלינו לאוורר, האם האוויר יוצא לפיר מרכזי ואני אבחר לך וונטה שמתאימה לפיר או שאתה דוחף 10 מטר צינור פלוס 3 זוויות, האם אתה צריך מפוח קווי או מפוח מחוץ למבנה או שאולי ונטה פשוטה מתאימה לך ?

באוורור תוואי השטח ותנאי השטח קובעים איזה ציוד מתאים לסיטואציה.

ונטה באמבטיה

 

 

 

פניות אחרונות
פתרונות אוורור
מעונין באוורו לבית
זכרון - בנימינה
30/06/2022 22:50:06
פתרונות אוורור
וונטה עבור מחסן 30 מטר מעוקב
נתניה והסביבה
23/06/2022 15:48:11
פתרונות אוורור
אנחנו גרים בפרדס חנה
זכרון - בנימינה
22/06/2022 15:45:46
פתרונות אוורור
אנחנו גרים בפרדס חנה
קיסריה והסביבה
22/06/2022 15:44:33
פתרונות אוורור
מחפש ונטה למקלחת ושירותים 3*3. יש הכנה חור לונטה בקיר חיצוני
כל הארץ
21/06/2022 23:11:46
פתרונות אוורור
אהלן מדבר אמיר אני מתעסק בהסרת עובש קיבלתי קריאה להסרת עובש בדירה בשוהם, שמתי לב שאין להם וונטה בשירותים לאחר הסבר גם השכן ביקש לעשות אשמח לקבל הצעת מחיר להתקנה של 2 וונטות בחדרי שירותים
אזור המרכז
19/06/2022 09:51:28