בקש הצעת מחיר בקליק לוונטות

וונטות

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור וונטות ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

וונטות ? מה לי ולוונטות?

כשחשבת על פתיחת עסק, ידעת שתצטרך לדאוג לדברים רבים, שיהיו אין סוף של בעיות ותידרש למצוא פתרונות בזק. ידעת גם שבחלק מהמקרים תצטרך להיעזר באנשי מקצוע- עו"ד, רו"ח, אפילו חשמלאי. מה שלא ידעת הוא כי חווית הלקוח שלך מורכבת לא רק מדברים בנאליים ומובנים מאליהם כמו ספות וצבע של קירות. גם האוויר שאנחנו נושמים והריח שנמצא בחנות שלך- יש לו השפעה ישירה על הלקוחות ועובדים שלך.


השקעה

אין ספק כי להיכנס אל חדרי שירותים בעלי וונטות היא חוויה שונה לחלוטין מאשר כאלה בלעדי וונטות. גם הלקוח וגם העובד שלך ירגישו מושקעים יותר, נושמים אוויר טוב יותר וריחני פחות, דווקא במקום שהכי צריך את זה בעסק שלך. ונטה לשירותים היא השקעה כדאית במקרה בו אין חלון מאוורר מספק בחדרי השירותים או במקרה בו מתחשק לך לתת ללקוחותיך תחושה של רמה גבוהה יותר. באם העסק שלך כולל גם מקלחות, ונטה למקלחת תמנע הופעה של פטרת, עובש, ריח לא נעים ושאר נזקי הרטיבות. גם החדרים האחרים בעסק שלך, בדיוק כמו בבית, יכולים להינות מונטות: ונטה למטבח, ונטה תעשייתית גדולה יותר לחדר הקבלה או ההמתנה, ויש פתרונות אפילו לאלה החוששים מהרעש: בשוק יש מספר לא קטן של וונטות שקטות.


אין לי מקום

ונטה אינה מאוורר פשוט- מדובר על מכשיר חשמלי שעובד בצורה קצת שונה. לכל חדר יש את האופציות שלו ואין צורך לחשוש מפני הפן האסטטי. כאמור, מדובר על אקססורי תומך ולא מוריד. וונטות באות בכל מיני צורות וצבעים, כדי להתאים למצבים וחדרים שונים. וונטות דגם קיר, וונטות דגמי חלון, וונטות טורבו וסוגי וונטות נוספות, כולן אופטימליות לסוגים שונים של חדרים, מבנים ויעדים. את הבחירה של הונטה וגם את התקנת וונטות מומלץ להשאיר בידי מקצוען. לכאורה התקנה של ונטה אינה דבר קשה כל כך וכל הדיוט יכול לעשותה, אך כדי למקסם את יתרונות הפעולה של המכשיר הספציפי שקנית, להתקין אותו נכון וגם להקטין את הבלאי שהוא יספוג- כדאי מאד שידיים מקצועיות יהיו אלה שיקבעו את מקומו. 

פניות אחרונות
שלום רב, אני רוצה להתקין ונטה בשירותים ואשמח לשמוע עלויות ומהי הפרוצדורה על מנת שהדבר יבוצע. תודה ושבוע נפלא.
יבנה והסביבה
28/10/2017 10:45:50
שלום, נשמח לקבל הצעת מחיר לוונטה לחדר עישון. תודה!
בית שמש והסביבה
28/10/2017 01:02:08
שלום, אני רוצה לשים מפוח במקום קולט אדים האם זה מומלץ? תודה
אזור המרכז
26/10/2017 16:27:02
מחפש ונטה שקטה לשרותים גדולים 10 מ"ר .
סל" נמוך 8 אינץ.
תל אביב
26/10/2017 12:25:25
הצעה לוונטה
רמלה - לוד
25/10/2017 10:29:59
*סוג ונטה: ונטה למקלחת
שלום
אני מבקש מחיר עבור חור לונטה 4
תודה מראש
חיפה וחוף הכרמל
23/10/2017 06:57:41