בקש הצעת מחיר בקליק עבור אביזרי אוורור

אביזרי אוורור

מחפש את הפתרון הטוב ביותר עבור אביזרי אוורור ? אוורור זה לא מוצר זה ידע והרבה ידע !

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר צריך לדעת איזה ציוד לבחור והיכן למקם אותו !

התקשר או מלא את הטופס מצד שמאל וקבל ייעוץ מהיר, חינמי והכי חשוב ... מקצועי !!!

טיפים עבור אביזרי אוורור - יפה ונח

עד לפני מספר שנים, לא רב כל כך בכלל, בתי עסק שכן התחשבו במזג האוויר הקיצוני במדינת ישראל היו מוצאים את עצמם עם פתרונות מיזוג אוויר ואביזרי אוורור גדולים, מסורבלים, מרעישים ובעיקר- לא יפים. בגלל הנוחות, התפשרו בעלי העסקים על הקלקול בעיצובם. נסו אתם להיזכר באותם מזגני רצפה ענקיים ומכוערים, מאווררי ענק גלויים תלויים שתמיד היו מלאי אבק וכמובן- תנורי חימום ספירליים. בשנים האחרונות יש בעולם אביזרי אוורור מודעות הולכת וגדלה לאסטטיקה והתאמה של האביזרים לעיצובים שונים ומגוונים.


לא צריך לדעת

הסוד בעיצוב אוורור נכון במסעדה או כל עסק בו אמור הלקוח לשהות יותר מכמה רגעים- הוא "שלא יראו". הדרך הטובה ביותר להתקין אביזרי אוורור היא להתקינם תוך השתלבות מלאה בשאר פריטי החדר, הריהוט, הצבעים וכו'- כדי שייעלמו מהעין ולא יבלטו. כך למשל רשתות הגנה למאווררים, תריסים אל חוזרים, מגופים או כיפה סינית נגד גשם וציפורים- באים היום בכל מיני צבעים, בדומה לצבעי הקיר, ואין ספק שגודלם ועוצמתם שונות: הכל היום קטן הרבה יותר ועוצמתי הרבה יותר מפעם, בדומה להתפתחויות טכנולוגיות אחרות.


להצניע את הפנימי

עוד שינוי גדול שבא עלינו לטובה מעולם אביזרי אוורור הוא השקט וההצנעה. כך למשל בקרים, ווסתים, פיות יניקה, ושאר החלקים המרעישים יותר אשר מספקים למנועים את יכולת הביצוע, וגם המנועים עצמם כמובן, הפכו שקטים יותר ויותר עם השנים. כיום אפשר להפעיל חלק ממכשורי האוורור מבלי להרגיש בהם כלל מהבחינה הקולית.

המגמה השנייה היא ההצנעה, כאמור. ז"א אביזרים שלמים שהיו פעם בולטים כלפי חוץ יכולים בחלק מהמקרים ומהדגמים של אביזרי האוורור להיות מוצנעים בתוך האביזר עצמו- מבלי שרואים אותו כלל- למשל בתוך קופסת מכשיר שאת צבעיה אפשר להתאים לעיצובים השונים.

האביזרים גם הופכים קטנים יותר מבלי לאבד את יעילותם. אפילו אביזרים כגון גריל לוונטות, גריל יניקה, גריל פליטה, גריל אלומיניום, גריל מתכת, תא סינון אוויר, צינורות פח, צינור שרשורי ובעצם כמעט כל חלק של מוצר אוורור זה או אחר, הופך עם השנים לעוצמתי יותר וחינני יותר. 

פניות אחרונות
שלום רב, אני רוצה להתקין ונטה בשירותים ואשמח לשמוע עלויות ומהי הפרוצדורה על מנת שהדבר יבוצע. תודה ושבוע נפלא.
יבנה והסביבה
28/10/2017 10:45:50
שלום, נשמח לקבל הצעת מחיר לוונטה לחדר עישון. תודה!
בית שמש והסביבה
28/10/2017 01:02:08
שלום, אני רוצה לשים מפוח במקום קולט אדים האם זה מומלץ? תודה
אזור המרכז
26/10/2017 16:27:02
מחפש ונטה שקטה לשרותים גדולים 10 מ"ר .
סל" נמוך 8 אינץ.
תל אביב
26/10/2017 12:25:25
הצעה לוונטה
רמלה - לוד
25/10/2017 10:29:59
*סוג ונטה: ונטה למקלחת
שלום
אני מבקש מחיר עבור חור לונטה 4
תודה מראש
חיפה וחוף הכרמל
23/10/2017 06:57:41